Hakkımızda

Hakkımızda

Chr. Hansen gıda, sağlık, ilaç ve tarım sektörlerine yönelik doğal bileşenleri tedarik eden global bir firmadır. Başlıca ürünleri kültürler, enzimler ve probiyotiklerdir. Portföydeki tüm ürünlerin helal, koşer ve kalite belgeleri vardır. Merkezi Danimarka’dadır. 30 ülkeden fazla temsilcilikleri ile birlikte dünya çapında 3.700 çalışanı bulunmaktadır.
 

Tarihçemiz

Laboratuvarımız

Türkiye’deki organizasyonu ofis ve depo olmak üzere 2 konumdan, 30 kişi olarak hizmet vermektedir. Göztepe ofiste yönetim, satış&pazarlama, finans ve müşteri hizmetleri bölümleri bulunmaktadır. Esenyurt depoda lojistik ve kalite kontrol departmanları ile uygulama merkezi bulunmaktadır. +4°C, -18°C ve -45°C’de depolama alanları mevcuttur. Uygulama merkezinde yoğurt, ayran, kefir ve çeşitli peynirler üretilebilmektedir. Laboratuvarda kimyasal ve mikrobiyolojik analizlerin yanı sıra süt endüstrisine özel olarak müşteri bazlı faj analizleri yapılabilmektedir.

Sürdürülebilirlik

Corporate Knights’ın dünyanın en sürdürülebilir 100 şirketi listesindeyiz. “İlaç ve Biyoteknoloji” endüstri grubunda dünyanın en sürdürülebilir biyoteknoloji şirketiyiz.

Hedeflerimiz

İklim taahhüdümüzü bilim temelli hedefler aracılığıyla yerine getirmek
Çeşitliliği ve kapsayıcılığı geliştirmeye odaklanmak
Ürünlerimizin BM Küresel Hedefleri üzerindeki etkisini belgelemeye devam etmek ve müşterilerin sürdürülebilirlik hedeflerine ulaşmalarına destek olmak

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

X